Bezpečný dětský deštník

Bezpečný dětský deštník

Aby byly vaše děti v bezpečí

Hledáte vhodný dárek pro vaši ratolest? Přemýšlíte, jak jí udělat radost? Chcete mít zároveň jistotu, že dárek pro vaše dítě bude nejen originální, ale i bezpečný? Vsaďte na jistotu. Bezpečné dětské deštníky s reflexním proužkem značky SCOUT.

Dětské deštníky s reflexním pruhem vyrobila německá firma Scout. Deštníky mají potisk obrázků s oblíbenými dětskými postavami a navíc reflexní proužek. Jsou skládací a odlehčené, aby nebyly další zátěží v dětské aktovce. Deštník je určen zejména pro děti, které se aktivně účastní silničního provozu na cestě do školy.

Deštník doporučujeme pro světelný efekt. Reflexní materiál okamžitě vyzařuje světlo ve tmě, což vede k silnému světelnému efektu. Motivy obrázků jsou jak dívčí, tak i chlapecké nebo také jednobarevné jen s reflexním proužkem.

                                                                             

                   

Materiál konstrukce dětských deštníků je v kombinaci hliníku a sklolaminátu. Deštník je lehký a odolný větru. Potah deštníku je vyroben z velmi jemného polyesteru pongee, který je zároveň odolnější proti zašpinění. Pogumovaná rukojeť, příjemná na dotyk, je ladící do barvy deštníku.

Krásný deštivý den pod ještě krásnějším deštníkem Vám přeje Tým ZnačkovéDeštníky.cz

Deštníky jsme nadšeni ♥