Provoz e-shopu přerušen od 21.6.2024

Osobní odběr v Z-BOXU

Co je Z-BOX

Jedná se o samoobslužné výdejní místo Zásilkovny, díky kterému si sami vyzvednete balíček a už nikdy nemusíte čekat, až vám zavolá kurýr. 

 

Kde najdu Z-BOX

Nyní především ve velkých městech jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň atd., i když cílem Zásilkovny jsou především menší města a vesnice.  Jakmile zástupci měst budou chtít pro své občany Z-BOX, požádají Zásilkovnu o umístění.

Zásilkovna instalovala již 3 000 Z-BOXů a má tak nejhustší síť automatických výdejních boxů v České republice.

 

Jak funguje Z-BOX

Z-BOXy jsou unikátní výdejní boxy, které ke svému provozu potřebují minimum energie, kterou získávají přes solární panely. Mohou fungovat  kdekoliv, kde je slunné místo.

Výhodou je výdej zásilek bez front, bezkontaktně a v kteroukoliv denní či noční dobu. Fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 

Jak vyzvednout zásilku z Z-BOXu

Jakmile řidič doručí zásilku do Z-BOXu, obdrží zákazník informační e-mail, SMS zprávu nebo notifikaci do aplikace Zásilkovna. V této chvíli je možné si zásilku vyzvednout. K obsluze stačí mít na chytrém telefonu nainstalovanou aplikaci Zásilkovna a zapnuté Bluetooth. Při příchodu k Z-BOXu se aplikace pomocí Bluetooth sama automaticky spáruje a po stisknutí tlačítka otevře schránku s danou zásilkou. Za doručení zásilky se platí online, včetně platby na dobírku. 

 

 

 

 

Zpět do obchodu